حق گرفتنی هست باید تلاش کرد . .... دكتر هالو 

 

 

به نام خدا وند لوح و قلم حقیقت نگار وجود از عدم

        ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ (( سوگند به قلم و آنچه مى‏نویسند ))

   پیامبر اکرم(ص)   : اَلمُؤمِنُ مِراةُ المُؤمِن ؛ مؤمن آیینه ی مؤمن است .

baran


نظر یادتون نره دوستان

استارا نيوز پشتبان و حامي مالي احتياج دارد :

  استارا نيوز : براي ادامه كار و هزينه هاي جاري به  دعوت مي كند از افرادي كه علاقمند هستند پشتبان مالي وبلاگهاي و سايت هاي زنجيره اي  آستارا نيوز  باشند ..افرادي كه علاقمندي به پشتباني مالي  وبلاگها و سايتهاي زنجيره اي استارا نيوز هستند  يا پيمانكاري آگهي و تبليغات را مي خواهند در استارا نيوز بدست آوردند تماس حاصل كنند..09119812795astaraOyahoo.com

مدیر سایت خبرگزاری جوانان آستارا – آینا ااد

 

متن اعلامیه جهانی حقوق بشر


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم فروردین 1393ساعت 14:35  توسط خبر گزاري حقوق بشر و محيط زيست جهاني  | 

بسمه تعالی

همانطوریکه میدانیم حزب مؤتلفه اسلامي تشكلي است كه با اعتقاد به اسلام ناب محمدي (ص) و ايمان كامل به اصل امامت و ولايت خود را ملتزم به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران دانسته و تشكيل آن مورد تأييد امام خميني (ره) و مقام معظم رهبری قرار گرفته که انگيزه اصلي خويش را انجام وظيفه و اداي تكليف شرعـي در هرزمان و مكان و كسب رضوان‌الله مي‌داند و همواره تلاش خواهد داشت كه از هرگونه ناخالصـي و شرك‌هاي آشكار و پنهان بركنار بماند . هدف اصلي حزب مؤتلفه اسلامی ساختن جامعه‌ نمونه اسلامي و پاسداري از ارزش‌ها ی انقلاب اسلامي و آرمانهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری و در نهایت همدلی و همراهـی با مردم در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد . اميدواریم كه حركت در خط اخلاص، در خط ايمان به خدا، ايمان به وحي، ايمان به معاد،‌ و جهـاد با جان و مال به ثمر نشسته و ما را به سرمنزل مقصود برساند. بر این اساس حزب مؤتلفه اسلامی شهرستان بندرآستارا با توجه به گزارشات و اخبار واصلـه از افکار عمومـی شهرستان طی نشستی با آقای صفر نعیمی رز نمایندة محترم مردم شهرستـان که رأس ساعت 18 عصـر یکشنبه مورخه 11/3/93 در دفتر مرکزی حزب و با حضور اعضـای محترم شورای مرکـزی حزب مؤتلفـه برگزار شد خواستار پاسخ به سوالات مطرح شده در اذهان عمومی شهرستـان و نیز گزارش دستـاوردهای دو سالـة مدت نمایندگی آقای صفر نعیمی رز شد که اهم سوالات مطرح شده بشرح زیر می باشد:

1- افکار عمومی شهرستان از نظر روحی و خود باوری و امید به بهبود وضع زندگی نسبت به عملکرد مدیران شهرستان شدیداً در معرض آسیب قرار گرفته و با یأس و ناامیدی همراه است که زیبندة‌نظام اسلامی نمی باشد چه جوابی دارید؟

2 - جناب آقای نعیمی چرا با موکلان خود تند برخورد کرده و پاسدار بودن را به رخ می کشید چرا نقد دوستان را که بخاطر موفقیت شما خون دل می خورند بصورت بدبینانه و با کینه جواب می دهید؟

3- با توجه به بالابودن سطح سواد در شهرستان در مورد اشتغال جوانان چه اقداماتی نموده اید؟ فرصتهای شغلی شهرستان همواره توسط افراد غیربومی اشغال و فرزندان بومی شهرستان همچنان بیکار می باشند؟

4- علت وجود صف ها جلوی نانوایی ها چیست؟ و چرا برای رفع مشکل اقدام نمی شود؟

5- تردد مرز خصوصاً چمدانی کاملاً محدود شده پس مرزنشین بودن ما چه معنی دارد؟ جواب شما چیست؟

6- نظر شما در مورد انتصاب فعلی مدیران غیر بومی در سطح شهرستان چیست؟

7- در مورد مشکلات آب و فاضلاب شهر و روستاهای مشکل دار چه اقداماتی نموده اید؟

8- در مورد عدم تکمیل شهرک صنعتی موجود شهرستان آستارا چه توضیحی دارید؟

9- در مورد حمایت از کشاورزان و اشتیاق آنان به کار و بهره وری بیشتر و مناسب و عدم صدور کاربریهای دیگر چه اقدام عملی انجام داده اید؟

10- برای رشد و اعتلای فرهنگی شهرستان و مبارزه باتهاجم فرهنگی چه کارهای قابل لمسی انجام داده اید؟

11- آقای نعیمی در رابطه با برخورد با خانم سیدحسینی در فرمانداری ، شکایت آقای گردش کار در مورد زمینهای قره سو به اصل نود مجلس و بنرهای ثابت شما در داربست های تبلیغاتی سطح شهر ، تحمیل عزل و نصب ها از طریق شورای به اصطلاح راهبردی در شهر به شما و به حاشیه رانده شدن اصول گرایان ، تبلیغات زود هنگام عده ای برای انتخابات نمایندگی چه توضیحی دارید؟

12- آقای نعیمی برای مدت باقی نمایندگی خود چه طرح و برنامه های عمرانی و زیربنایی ماندگار ( غیرازطرحهای در حال اجرا) برای شهرستان در نظر دارید؟

13- عدم موضع گیری شما در مورد عزل و نصب های مدیران ارشد استانی نشانة چیست؟

14 - آیا صلاح می دانید که در وبلاگ خبری ، تحلیلی حزب مؤتلفه اسلامی شهرستان از عملکرد دو سالة شما نظر سنجی شده و باز خورد آن به سمع و نظر جنابعالی و مردم شریف برسد؟

15-آقای نعیمی ما می دانیم که در میدان اصلی شهر به بعضی از کارگران کارت های پول بانکی هدیه می دهید لطفاً دلیل این کارتان را برایمان شرح دهید؟

در پایان امیدواریم در فرصت زمان باقیمانده از دورة نمایندگیتان خدماتی مورد قبول از جانب شما در حق مردم شریف آستارا بعمل آید تا در نهایت مورد قبول یگانه احد واحد ، سپاسگزاری مردم شریف شهرستان و حزب مؤتلفه اسلامی شهرستان واقع گردد.

آنچه پیش رو دارید جوابیه وی به سوالاتی است که از سوی حزب موتلفه اسلامی شهرستان مطرح شد :

* با تقدیر و تشکر از اعضاء حزب مؤتلفه اسلامی شهرستان مطالبی که ارائه خواهم نمود قرآن را شاهد قرارداده و قسم می خورم که جز حرف راست چیزی نگویم و از خدا کمک می خواهم تا مطالبی را بزبان نیاورم که باعث ناراحتی خودم و عزیزان گردد.

* حزب مؤتلفه اسلامی شهرستان آستارا از کیفیت بالایی نسبت به شهرهای بزرگ برخوردار است ، چاپ عکس من در تقویم سالانه در کنار تمثال حضرت امام (ره ) و مقام معظم رهبری از سوی حزب موتلفه اسلامی شهرستان مورد انتقاد شدید قرار گرفته بود و بخاطر این عکس نزدیک یک ماه رایزنی کردم تا موفق شدم از دفتر مقام معظم رهبری مجوز بگیرم نهایتاً وزارت ارشاد موافقتش را با چاپ اعلام نمود ،پس اتفاقی نبوده و با هماهنگی انجام شده من هیچ واهمه ای از حزب ،‌جناح ، تشکل ، افراد ،‌و مسلمان و کافر ندارم پروردگار می فرماید : با من باش باکس دیگری مباش ،‌ از من بترس از کسی نترس ، من تابع ولایتم شما می توانید کارهای انجام شده بنده و عکسم را در سایت حزب بزنید. شما را قسم می دهم به قرآن فقط نقاط ضعف را نگوئید این را بگوئید که صفر نعیمی چه قدر انسان دوست است که وقتی در بیمارستان با فردی مواجه می شود که در حال مرگ بوده و دستگاه ساکشن جواب نمی دهد شیلنگ ساکشن را بریده و با دهان خود خون معده و دهان او را می مکد تا او زنده بماند من هیچ وقت با موکلانم با تندی صحبت نکرده ام و اگر این امر صورت گرفته حاضرم بخاطر این ،‌مجازات شرعی و قانونی بشوم .

* من غرور ندارم ،‌اگر جایی تندی کرده ام اشتباه کردم پس باید تجدید نظر نمایم ،‌من اگر روزی بخواهم به انتقاد ها کینه توزانه جواب دهم از خدا طلب مرگ می کنم ، من بیسواد نیستم ،‌من در ارتش در محیط بسته پرورش نیافتم ،‌ من در بسیج پرورش یافته ام ،‌در میان ما قرآن حاکم است برای من فرصتی پیش نیامده که از شما کمک بگیرم ، من اگر از تجربیات و عمل کرد نمایندگان گذشته استفاده نمی کردم نمی توانستم موفق باشم ،‌اگر تعدادی می گویند من با آقای نعیمی هم فکری می کنم و پول می گیرم دروغ می گویند من دستور داده ام دعوتنامه ای تنظیم گردد برای مشاوره از آقایان ،‌اسماعیل آهنی ،‌ فرض پور ،‌ زحمت کش ،‌ دلق پوش و مرحبا دعوت بعمل آید و با این آقایان هم اندیشی نمایم برای عمران و آبادانی شهرستان سپس از آقای سید عظیم سید تقوی می خواهند تا یک نسخه از دعوت نامه را به حزب مؤتلفه تحویل دهد وی در ادامه اظهار داشتند من در هواپیما جای خودم را به آقای دلق پوش دادم و با کمک خلبان درگیر شدم و گفتم که من دلق پوش هستم و ایشان صفر نعیمی ،‌ پس جای ما را عوض نکنید پس من غرور ندارم ،‌گفتند شما نماینده هستید گفتم نه ایشان نماینده آستارا هستند.

* از کارهای انجام گرفته محوطه سازی گمرک ، سازه بتنی رودارس به طول 7 کیلومتر ،‌منطقه ویژه اقتصادی ، اسکله و...

* ‌تردد مرزی پروتکل است فی مابین ایران و روسیه ،‌از آنجائیکه ما از نظر فرهنگ بالاتر از آذربایجان هستیم و چون آمریکا و اسرائیل و عربستان در آنجا پایگاه دارند و فشار به آذربایجان وارد کردند یعنی ابزار و آلاتی که آنها به آذربایجان می دهند بهتر از ابزار ماست آنها را تحت الشعاع قرار دادند و دیدند که اگر ایرانیها به آنجا سفر کنند پایگاههای آنان شناسایی خواهد شد به همین خاطر تردد مرزی از طرف آنان باطل گردید.

* سپس در پاسخ در خصوص فرماندار جدید اظهار داشتند در فرمانداری آستارا نتوانستم کسی را در حد و اندازة فرماندار پیدا کنم ، چون به من گفتند اگر می خواهی کسی را به عنوان فرماندار معرفی کنی باید جذب شده وزارت کشور باشد . چند گزینه معرفی گردید که در نهایت آقای شفقی را انتخاب نمودیم که از سیاست بدور و فردی کاری است.

* ایشان آقای شکوری بخشدار معرفی شدة بخش مرکزی را فردی همه فن حریف دانستند و در مورد آقای پور حضرت بخشدار لوندویل نیز گفتند ایشان فردی جوان و بسیار پرکار می باشند و می تواند وضعیت نابسامان بخشداری قبلی را اصلاح کند.

* وی در مورد مشکل آب و فاضلاب اظهار داشتند آب و فاضلاب از عهده دولت خارج است و فاضلاب شهر آستارا را نیز یکصد میلیارد تومان اعتبار لازم دارد که در این خصوص رایزنیهایی صورت گرفته است. در مورد شهرک صنعتی به مسئولین اعتراض کرده ام و گفته ام که ما زیر ساخت نمی خواهیم . در مورد تهاجم فرهنگی امام جمعه محترم و اداره ارشاد کارهای لازم را انجام می دهند و بنده هم به دنبال اعتبار قابل توجه ای برای معارف قرآنی هستم.

* خانم سیدحسینی کارمند اداره صنعت و معدن و تجارت بوده که سوءتفاهم پیش آمده با ایشان را به نحوی حل و فصل نمودم .

* بنده در مورد بنرهای نصب شده سطح شهر هیچ خبری ندارم و همه اینها به پاس قدردانی از بنده توسط مردم و مسئولین نصب می شود ، آیا اینهمه کارهایی که انجام می دهم لیاقت زدن یک بنر و پرده را ندارد. تبلیغات زود هنگام مهم نیست

* اما در مورد موضع گیری در مورد عزل و نصب مسئولین استانی اظهار داشتند ما در استان نیستیم و در مورد آنها اطلاعات نداریم و باید آنهایی که در استان هستند نظر بدهند من نمی توانم با آنها هماهنگ شوم ، ‌من با آقای انصاری کاملاً مخالف هستم

* در مورد پرداخت کارت نقدی به کارگران مستقر در میدان اصلی شهر اضافه کردند که من به کارگران جمع شده در سر چهارراه امام بن کارگری دادم نه کارت بانکی

* ایشان در ادامة‌سخنانشان اظهار داشتند من در سال 90 اعلام کردم شماره تلفن من 9020 است یعنی سال 90 بالای 20 هزار نفر و حال به دنبال شماره تلفن 9424 هستم یعنی در سال 94 خواهم توانست رأی 24 هزار نفر از اهالی شهرستان را به خود اختصاص داده و برای دور دوم به مجلس راه یابم .

* ایشان ضمن اذعان به این موضوع که استخدام اصلاً در دست ما نیست و هرکس می خواهد باید به سایت اعلامی از طرف ریاست جمهوری مراجعه کرده و کد رهگیری بگیرد.

* در ادامه اظهار داشتند من احتیاجی به پول ندارم من کلی دارایی و زمین و خانه داشته و دارم و بسیاری از آنها را در انتخابات فروختم تا به کسی محتاج نباشم ، من تا بحال از کسی پول نگرفته ام .

* وی سپس در مورد علت برکناری رئیس سابق دانشگاه پیام نور گفتند به وی گفتم تو دکتری کارت طبابت است پس برو طبابتت را بکن ،حال ببینید رئیس جدید دانشگا پیام نور آقای علی آصفی چه کارهایی که نکرده؟

* ادامة سخنان وی اختصاص به واگذاری زمینهای کشاورزی قره سو داشت که اظهار داشتند بنده در کارگروه کشاورزی ابلاغی دولت نیستم و نقشی ندارم از طرف استان اعلام گردید که هرکس جویای کار در غالب تعاونی است به فرمانداریها و بخشداریها مراجعه کرده و تقاضا دهند که متأسفانه ، نه جوانان آستارایی و نه اهالی منطقه قره سو اینکار را انجام ندادند در عوض یکی از اساتید دانشگاه که اهل بندرانزلی است از طریق استان (رشت) تقاضای ایجاد تعاونی به متراژ 10 هزار مترمربع را داد ، برخی افراد سرشناس آستارا نیز توانستند عضو این تعاونی گردند چند نفر از ورزشکاران پرورش اندام شهر آستارا و حومه نیز اسم پسربنده را بعنوان عضو تعاونی نوشتند که با وساطت بنده فعلاً منابع طبیعی دست نگه داشته و من نیز به آن آقایان گفتم که بروند و از درخواست تعاونی انصراف دهند.

در پایان یادآور می شود : آنچه مطالعه نمودید پاسخ آقای نعیمی به سولاتی است که در فوق آمده اما لازم به ذکر است که انعکاس جوابیة اعلام شده از طرف آقای نعیمی رز نمایندة‌مردم شریف آستارا در این وبلاگ به معنی تأیید یا رد مطالب ارائه شده نمی باشد حزب مؤتلفه اسلامی که بر خواسته از مردم و همگام با مردم است سعی نموده همواره طوری عمل نماید تا ضمن اطاعت از منویات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در مقابل خواسته ها و در خواستهای مطرح شده توسط افکار عمومی پاسخگو بوده و احساس مسئولیت نماید اما بازخورد و نتایج این امر مستلزم قضاوتهای ذهن آگاه مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرستان بندر‌آستارا می باشد تا عملکرد مسئولین را به بوتة آزمایش گذاشته و طوری عمل نمایند تا انشاءالله روزی برسد که هیچ آستارائی دغدغة‌بیکاری ، بیماری و ناهنجارهای اجتماعی و... نداشته باشد. به امید آنروز .

روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا

----------------

جواب دكتر هالو  به دكتر صفر نعيمي

دكتر محمد علي هالو : نماينده استارا را به مناظره با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات دعوت  مي كنم ....


1- چگونه مي گويي بنر كار دفتر شما نيست  نمونه اش زمانيكه فرماندار آستارا منصوب شد  در ورودي شهر ريس دفتر شما بنام خودش چند بنر تبريك نوشته بود  و يا براي انتصاب افراد بعنوان  ريس اداره از طرف مردم آستارا به نماينده تبريك و تشكر مي كردند  همگي بنر ها يك شكل و يك اندازه و يك متن ..اين مردم كه تشكر مي كنند مگر اسم ندارنند...

 در جواب شما وقتي شما مي گويد نوكر مردم هستيد چرا انتظار داريد بنر بزنند مگر ارباب براي نوكرش بنر مي زند..نوكر وظيفه اش نوكري است نياز به بنر و تشويق بنري ندارد

 مگر بنر هاي تشكر با اسم نماينده كه يك شكل هستند كدام مردم نوشتند و يا مگر انتصاب فرمانده انتظامي با نماينده است كه از طرف مردم از شما تشكر شده است مطابق قانون اساسي  عزل و نصب فرماندهان نيروهاي مسلح و انتظامي با مقام معظم رهبري است نه نماينده ..اگر كار دفتر شما نبود چرا بنر ها جمع آوري نشدند و ديگر مسايل مردم بهتر قضاوت مي  كنند

2- شما  گفتيد من مثل ارتش ها بيسواد و در جاي بسته آموزش و كارنكردم..جهت اطلاع نماينده  مجلس و عضو كميسيون امنيت مي گوييم.. يك فصل قا نون اساسي در خصوص ارتش است  شما قانون اساسي را نقض نموديد و  زحمات هشت سال دفاع مقدس و تاكون را پايمال كرديد  و شما عضو كميسيون امنيت ملي هستيد بايد در گفته هايتان دقت كنيد .

جهت اطلاع شما بگويم من كه  يك  درجه دار بازنشسته ارتش هستم  يكسال آموزش نظامي  در مر كز آموزش درجه داري شبانروز دروه علمي و نظامي ديدم  و دو سال دوره  كد رسته اي و كاروزي و بعدا رفتم بعنوان يك درجه دار به يگان ارتش براي كار رفتم و بعلت حادثه در حين خدمت  بازنشست شدم و هماكنون كارشناس حقوق بين الملل خصوص ي هستم  و اولين وبلاگ نويس ايراني و تاكون پنچ كتاب نشوتم كه دو كتاب من از جمله بر رسي تاريخ حقوق بشر و محيط زيست من يكي از كتابهاي مرجع سازمان ملل است و يكي از فعالان شناخته شده حقوق بشر و محيط زيست هستم و روز نامه نگار و نويسنده  و محقق و مستند ساز موفق و معروف هستم

جهت اطلاع نماينده استارا : حالا من يك گروهبان بازنشسته ارتش هستم بخاطر آموزش و پرورش در ارتش يك نويسنده  و محقق و پزوهشگر  و وبلاگ نويس و فعال حقوق بشر و محيط زيست و مستند ساز معروف در جهان شدم  و اگر يك  دوره افسري را مي ديدم چه مي شدم ..اشتباه نكن از  بابد عذر خواهي نمايي..ارتشيان تابع ولايت و قانون اساسي و يك فصل ق ا در خصوص ارتش  هستند و حتي يك درجه دار كه من باشم حرف اول را در جهان مي زنند ...

3- با ارادت خاص كه به مديريت و درايت فرماندار آستارا دارم  يادت باشد همين سخن را در خصوص فرماندار اسبق دكتر اسد پور را زديد ..بقيه بماند..جهت اطلاع بگويم در هيمن فرمانداري هم اندازه قد و قواره بودند شما نديد نمونه اش  آقاي مافي ، شهاب زاده  و افراد ديگر شما نديد و اگر منصفانه مي گشتيد زياد آفراد بودند .و تا زمانيكه دكتر اسد پور بود مي گفيتيد وي درستكار و مدير لايق و.. همه مي دانند وقيت رفت ..ديگر ننويسم بهتر است لااقل با وجوان خود صادق باش ..

4- در خصوص بخشدار مر كزي و لوندويل شما علنا از اين بخشداراسبق دفاع مي كرديد حتي در جمع با من جر و بحث نموديد اين دونفر عالي هستند ..چطور شد بعداز عزلشان  فرموديد مهندس پور حضرت را براي اصلاح امور بخشداري لوندويل آوردم ..

5- شما مگر نمي گوييد نوكر مردم هستيد نوكر چه نيازبه بنر است  اي كاش پول بنر ها جمع مي كرديد به فقراي روستا نشين نان شب ندارنند مي دادند دهها هزار تومان مي توان چندين خانواده را تامين معاش كرد ..دوما اگر برنامه و كار كردي داريد بيايد در نشريات ازاد بگويد  يك روز نامه نگار موافق مگر پيدا نمي كيند عملكرد خود ذرا بگويد و هزينه اش از بنر كمتر است  و زبيايي شهرهم بهم نمي خورد ..داخل شهر براي بنر ها حياط خلوت نيست ...

6- چه نيازي به تلفن 94 24 داريد با عمل كرد خود ثابت كنيد كار كرديد چه نياز به شعار و تلفن همراه است ..چرا تبليغات زود هنگام مي كيند مردم بهترين قاضي هستند ..

7- چرا علنا شعار مي دهيد  مگر استخدام شركتي بندر چند منظوره  و گمرك و.. نياز به ثبت نام در سايت دارد ..تاكون اسناد و مداركي دارم  بالاي چندين نفر بدون ضابطه با رابطه جذب اسلكه شدند از جمله اقوام نزديك چند ريس اداره با چراغ سبز دفتر جنابعالي نيست باشد اسامي آنها را مي نويسم ..

8-  نماينده محترم كجا شما زمان انتخابات ملك و املاك خود را فروختيد ..مگر آقاي علي پويا اسپنر تبليغات شما نبود و در ثاني شما فقط همان آپارتمان شهرك را داشتيد بعداز انتخابات  به فرزندان خود واگذار كرديد و با فروش آپارتمان هاي در جاي ديگر آپارتمان خريديد و يا خانه ويلايي دو طبقه امام زاده هنوز هم ومانده است  و سوما مگر امام و مقام معظم رهبري نگفتند نبايد  نمايندگان وام دار كسي باشند و آخر شما كه مي گويد خريد راي نكردي بخاطر چه  خرج كردي براي انتخابات  مگر فرمايش امام و رهبر نيست  كه خريد راي  نكنيد و وام دار كسي نباشيد.. يك مقدار صادق باشيد..

9- شما فرموديد در كار گروه كشاورزي من عضو نبودم بله شما عضو نبوديد  اما دخالت كرديد..

اقايون ... اطرافيان شما  كه  اسمشان را نياز باشد مي اورم كه چند نفر غير بومي بودند چطور صاحب زمين در قره سو شدند و يا مسئول اسبق كه دوست شما بود چطور براي اقوام و همسر خود در حيران از همين  زمين ها ي تعاوني كشاورزي مهر گرفت  ..چرا اعتراض نكرديدو  حتي  مرا هم سفارش كرديد زمين و موافقت نامه گرفتم چون ديدم نامشروع است نگرفتم ..

چون حق من و امثال من نبود حق دانش آموختگان و كشاورزان بويم بود نه استاد دانشگاه انزلي  و مسئول بازنشسته  و اطرافيان شما ...و به يك خبر نگار خبر گزاري هم با سعي و تلاش زمين  در قره سو گرفتيد تا از م جدا به شما بچسبد اما وي زمين ناحق و وام را گرفت رفت طرف يك كانديداي ديگر ..مدارك و شواهد موثق دارم كه بخاطر مسايل اخلاقي نمي نويسم..خودت مي داني اگر من دهانم را باز كنم خيلي مسايل را مي دانم اما به احترام نان و نمك سكوت مي كنم..

 

نماينده محترم اي كاش به شعارهاي كه از سال 1383 در نزد من كه محرم رازت مي زدي بوديد يادت هست چه كساني در روبروي ما ايستاده بودند و امروز در كنارشما هستند..و  با وجدان خودت صحبت كن آنهايي  كه دوربرت امروز هستند آيا روبرويت ايستاده بودند و يا در كنارت ..تا چه اندازه به قسم قرآن  عمل كرديد...

جمله ام را با يك  كلام  بزرگ مرد تاريخ  تمام مي كنم ..وقتي ديديد آمريكا و استكبار و دشمنان  از شما تعريف مي كند بدانيد شما مشكل دار شده ايد ..

با تشكر بقيه اش را در مناظره در حضور خبرنگاران خدمتتان مي گوييم..خيلي حرفها و حقايق براي گفت دارم ...اما به احترام نان و نمك و قانون و مصلحت جامعه فعلا سكوت مي كنم..

دكتر محمد علي هالو

+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم مرداد 1393ساعت 10:44  توسط خبر گزاري حقوق بشر و محيط زيست جهاني  | 
حسن کربلایی در همایش سیاسی و بصیرتی در حزب موتلفه اسلامی گیلان با اشاره به سکوت جریان حزب الله و اصولگرای استان، اظهار کرد:  توجه به هجمه?های فرهنگی که دراستان صورت می گیرد لازم و ضروری است.

karbalayi-500x333وی با اشاره به راه?اندازی برخی از رسانه?ها در قالب سایت?های خبری و روی کار آمدن افرادی در استان که سوابق آنها برای همگان روشن است، افزود: کسانی که از جریانات فتنه هستند و کسانی که دست در مسائلی دارند و در بازی?های گوناگونی سیاسی نمره صفر گرفته اند  امروز در استان صاحب پست شده اند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با نگاهی اجمالی به مسائل کلان کشور و  با تأکید بر اینکه شعار دولت  این بود که ما تحریم را برمی?داریم، گفت: الان 6 ماه است که تیم مذاکره می?دود و اخیرا معاون وزیر خارجه اعلام کرد ما نتیجه ای نگرفته ایم.

کربلایی با بیان اینکه  دولت اعلام کرد ما با دنیا رابطه برقرار می?کنیم و از تنش?ها می?کاهیم ولی موفق نشد و حملات به جمهوری اسلامی در دولت روحانی بیشتر از دولت احمدی?نژاد است و حرف?های که جان کری بر علیه ایران زد جای تأمل دارد، خاطرنشان کرد: ما را به عنوان انسان هایی زورگو که باید آنها در برابر ما قد علم کنند و ما را سرجایمان بنشانند مطرح کرد.

وی با بیان اینکه هرگاه بخواهیم دولت را نقد منصفانه کنیم می?گویند شما سواد ندارید در ادامه با اشاره به تشکیل پایگاه?های خبری جریان اصلاحات و فتنه گران در گیلان گفت: این پایگاه?های خبری ظرف چند ماه اخیر در استان شکل گرفته اند و تمام حملات خود را به سمت اصولگرایان دارند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان متولیان این سایت?های خبری را اعضای ستاد روحانی عنوان کرد و گفت: ویژه نامه?های گیلانی اعتماد و شهروند نیز نشان از تقویت فضای رسانه?ای اصلاح طلبان در گیلان است.

کربلایی با اشاره به جابه جایی?های صورت گرفته، افزود: در مورد مدیریت?ها و تعویض و جابه جایی گردش کار اصلاحات فعال است.

وی با تصریح بر اینکه بسیاری از فرمانداری?ها با جریانات فتنه جلسه گذاشته?اند، بیان کرد: استفاده از امکانات دولتی برای جریانات حزبی ممنوع است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان استفاده از مجتمع خاتم الانبیا در افتتاح روزنامه اعتماد و سالن هلال احمر در افتتاح نمایندگی شهروند و سالن بانک صادرات برای دعوت از محمود سریع?القلم را مورد تأکید قرارداد و گفت: سریع القلم که هیچ اعتقادی به اداره کشور از راه اسلام ندارد و مشابه عبدالکریم سروش است به دعوت ژاله حساس خواه کاندیدای رد صلاحیت شده به گیلان آمد.

کربلایی با تاکید بر اینکه جریان فتنه و اصلاح طلب سعی خود را می کنند تا هیچ نیروی اصولگرایی در استان نباشد، افزود: این همایش ها که یک نمونه اش ورود سریع القلم به استان است سعی در حذف تفکر ناب امام خمینی (ره) دارد.

وی با بیان اینکه جریان فتنه برای انتخابات مجلس برنامه?ریزی دارد، اظهار کرد: آنها برای همه شهرستان?ها کاندیدا دارند و 164 نفر فعالیت?های خود را زودهنگام شروع کرده اند و برای انتخابات گیلان تلاش می کنند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با تاکید بر اینکه جریان فتنه  به سرعت به سراغ مساجد و هیئت ها خواهد رفت افزود: آنها چون امکانات مالی دارند در این زمینه موفق عمل می کنند.

کربلایی با اشاره اینکه بسیاری از جریانات فتنه در استان مسئولیت گرفته اند گفت: از نظر ما در دولت روحانی در استان گیلان هیچ اعتدالی مشاهده نشد.

وی افزود: جریان اعتدال و اصلاحات فرصت طلبانه همه پست?های استان را به تصرف خودشان در می آورند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با اشاره به اینکه جریان فتنه در همه شهرستانها فرمانداران در سایه خواهد داشت افزود: ما مدعی این هستیم که جریان اصلاحات تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا هیچ نیروی اصولگرایی در استان دارای پست نباشد.

کربلایی با اشاره به  سخنرای موسوی لاری در گیلان گفت: لاری در گیلان اعلام کرد ما باید تا زمانی که بازار داغ است به اهداف خود برسیم و گرنه طرفداران زر و زور سر کار می آیند که منظورش ما اصولگرایان هستیم.

وی تصریح کرد: جریان فتنه استاندار گیلان را حذف خواهد کرد چراکه استاندار فعلی باب طبع آنها نیست هر دیدگاهی را نمی پذیرد و هر چیزی را امضا نمی‌کند

+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم مرداد 1393ساعت 10:37  توسط خبر گزاري حقوق بشر و محيط زيست جهاني  | 

استارا ـ ایرنا ـ اعضای بدن یک مادر مرگ مغزی شده آستارایی با اعلام رضایت بستگان وی به سه بیمار جان دوباره بخشید.

 81842624358864244309.jpg

61156603289589342019.jpg

به گزارش ایرنا، ˈشقایق  گلمحمدیˈ زن جوان آستارایی و مادر دو کودک روز گذشته (یکشنبه) در بیمارستان پورسینای رشت دچار مرگ مغزی شده بود.

اعضای بدن این مادر جوان آستارایی شامل دو کلیه و قلب با رضایت پدر ، مادر و شوهرش به سه نفر بیمار به صورت رایگان پیوند زده شد.

پیوند اعضای این مادر جوان امروز (دوشنبه) در بیمارستان رازی رشت با موفقیت انجام شد.

شهرستان آستارا با 85 هزار نفر جمعیت در 200 کیلومتری شهر رشت مرکز استان گیلان واقع شده است.

+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم مرداد 1393ساعت 0:7  توسط خبر گزاري حقوق بشر و محيط زيست جهاني  | 

استارا ـ ایرنا ـ اعضای بدن یک مادر مرگ مغزی شده آستارایی با اعلام رضایت بستگان وی به سه بیمار جان دوباره بخشید.

 

به گزارش ایرنا، ˈشقایق گل  محمدیˈ زن جوان آستارایی و مادر دو کودک روز گذشته (یکشنبه) در بیمارستان پورسینای رشت دچار مرگ مغزی شده بود.

اعضای بدن این مادر جوان آستارایی شامل دو کلیه و قلب با رضایت پدر ، مادر و شوهرش به سه نفر بیمار به صورت رایگان پیوند زده شد.

پیوند اعضای این مادر جوان امروز (دوشنبه) در بیمارستان رازی رشت با موفقیت انجام شد.

شهرستان آستارا با 85 هزار نفر جمعیت در 200 کیلومتری شهر رشت مرکز استان گیلان واقع شده است.

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم مرداد 1393ساعت 16:38  توسط خبر گزاري حقوق بشر و محيط زيست جهاني  |